Żegnamy profesora Wiesława DOMASŁOWSKIEGO (1926 – 2021)


Z głębokim smutkiem informujemy, że dnia 19 lutego 2021 odszedł na zawsze prof. dr hab. WIESŁAW DOMASŁOWSKI.

100 punktów dla Wiadomości KonserwatorskichMinister Edukacji i Nauki w załączniku do komunikatu z dnia 9 lutego 2021 r. ogłosił wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.

Z radością informujemy, że wydawany przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków kwartalnik Wiadomości Konserwatorskie otrzymał 100 pkt. (poprzednio 20 pkt.).

Nowa szata graficzna strony Stowarzyszenia Konserwatorów ZabytkówZ okazji zbliżającego się 40-lecia Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową w zmienionej szacie graficznej. Staraliśmy się wzbogacić ją o rozmaite informacje historyczne, które znajdują się w poszczególnych zakładkach.

Wszelkie pytania, uwagi i propozycje prosimy kierować na adres: info@skz.pl lub korzystając z Formularza Kontaktowego z zakładki Kontakt


Żegnamy doktora RYSZARDA JURKIEWICZA (1940-2021)


Z głębokim smutkiem informujemy, że dnia 31 stycznia 2021r., po ciężkiej chorobie, zmarł doktor inż. RYSZARD JURKIEWICZ - członek Sądu Koleżeńskiego oraz wieloletni członek wspierający Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków.