Członkowie wspierający:    Archaios    Artnova Konserwacja Zabytków    Autorska Pracownia Projektowa E.J. Wowczak    Castellum    Cegielnia Trojanowscy    Corneco    Dolina Pałaców i Ogrodów    Dyskret    Fabryka Norblina    Farby KABE    Firma Konserwatorska Piotr Białko    HERITAGE    Keim    Kingspan Insulation    Międzyuczelniany Instytut Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki    Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej    OTB    Pro Tempus    RECTOR    RESTAURO    Visbud    Zamek Gniew   

Chronologia władz Oddziału Warmińsko-Mazurskiego SKZ


  1. kadencja 1987 - 1990
    Na pierwszym zebraniu wyborczym w dniu 12.06.1987 roku wybrano Zarząd Oddziału, powołując w ten sposób Oddział do działania.
      W skład Zarządu weszli:
      • Wiesława Chodkowska – prezes
      • Janusz Cygański – wiceprezes
      • Joanna Tytus-Wańkowska – sekretarz
      • Tadeusz Kufel – skarbnik
      • Lucjan Czubiel – członek Zarządu
      • Krystyna Koziełło-Poklewska – członek Zarządu
      • Sława Mojzych-Rudowska – członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • Krzysztof Gregorowicz
      • Marek Powązka
      • Grażyna Rzempołuch

  2. kadencja 1990 - 1992
    Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 12.06.1990 roku wybrano nowy Zarząd Oddziału.
      W skład Zarządu Oddziału weszli:
      • Maria Mączkowska – prezes
      • ? - wiceprezes
      • Wiesława Chodkowska – sekretarz
      • Joanna Wańkowska-Sobiesiak – skarbnik
      • Maria Wielgus – członek Zarządu
      • Hanna Koziarek – członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • Mariusz Korpacz
      • Tadeusz Kufel

  3. kadencja 1992 - 1995
    Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 26.XI.1992 roku wybrano nowy Zarząd Oddziału.
      W skład Zarządu Oddziału weszli:
      • Marek Kowalczyk – prezes
      • ? - wiceprezes
      • Wiesława Chodkowska – sekretarz
      • Maria Wielgus – skarbnik
      • Dominik Nowina-Konopka – członek Zarządu
      • Grażyna Dzisko – członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • Mariusz Korpacz
      • Tadeusz Kufel

  4. kadencja 1995 - 2000
    Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w 1995 roku wybrano nowy Zarząd Oddziału.
      W skład Zarządu Oddziału weszli:
      • Marek Kowalczyk – prezes
      • ? - wiceprezes
      • Wiesława Chodkowska – sekretarz
      • ? - Maria Wielgus - skarbnik
      • ? - członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • ?
      • ?

  5. kadencja 2000 - 2005
    Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 8.06.2000 roku wybrano nowy Zarząd Oddziału.
      W skład Zarządu Oddziału weszli:
      • Wiesława Chodkowska – prezes
      • Lucjan Czubiel – wiceprezes
      • Zdzisław Błesiński – sekretarz
      • Małgorzata Birezowska – skarbnik
      • Marek Kowalczyk – członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • Grażyna Dzisko
      • Mirosław Sujka

  6. kadencja 2005 - 2009
    Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 31.03.2005 roku wybrano nowy Zarząd Oddziału.
      W skład Zarządu Oddziału weszli:
      • Małgorzata Birezowska - prezes
      • Wiesława Chodkowska - wiceprezes
      • Wiktor Knercer – sekretarz
      • Anna Szymańska - skarbnik
      • Marek Kowalczyk - członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • Justyna Dzieciątkowska
      • Mirosław Sujka
      W dniu 21.08.2008 r. po skreśleniu przez Zarząd Główny SKZ z listy członków SKZ powołano nową osobę do Komisji Rewizyjnej, której skład zaktualizowano:
      • Mirosław Sujka
      • Jacek Strużyński

  7. kadencja 2009 - 2012
    Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 04.03.2009 roku wybrano nowy Zarząd Oddziału.
      W skład Zarządu Oddziału weszli:
      • Małgorzata Birezowska - prezes Oddziału
      • Jacek Strużyński - wiceprezes
      • Marcin Kołpa – sekretarz
      • Anna Szymańska - skarbnik
      • Małgorzata Gałęziowska - członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • Grażyna Dzisko-Wadas.
      • Mirosław Sujka

  8. kadencja 2012 - 2016
    Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 21.03.2012 roku wybrano nowy Zarząd Oddziału.
      W skład Zarządu Oddziału weszli:
      • Jacek Strużyński - prezes Oddziału
      • Małgorzata Birezowska - wiceprezes
      • Maria Przytocka – sekretarz
      • Andrzej Drozdek - skarbnik
      • Marek Kowalczyk - członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • Grażyna Dzisko-Wadas.
      • Mirosław Sujka

  9. kadencja 2016 - 2020
    Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 23.03.2016 roku wybrano nowy Zarząd Oddziału.
      W skład Zarządu Oddziału weszli:
      • Małgorzata Birezowska - prezes Oddziału
      • Jacek Strużyński - wiceprezes
      • Maria Przytocka– sekretarz
      • Andrzej Drozdek - skarbnik
      • Marek Kowalczyk - członek Zarządu
      W skład Komisji Rewizyjnej weszli:
      • Grażyna Dzisko-Wadas.
      • Magdalena Skarżyńska-Wawrykiewicz
    Na walnym nadzwyczajnym zebraniu wyborczym w dniu 14 lutego 2018 r. roku po uprzednim odwołaniu skarbnika przez Zarząd Oddziału, wybrano nowego członka Zarządu Oddziału.
      Zaktualizowano skład Zarządu Oddziału:
      • Małgorzata Birezowska - prezes Oddziału
      • Jacek Strużyński - wiceprezes
      • Maria Przytocka – sekretarz
      • Marek Kowalczyk - skarbnik
      • Zdzisław Błesiński - członek Zarządu